• stavebnice
 • modelovací hmoty
 • puzzle

Hračky Virteco

Prodáváme hračky zaměřené na rozvoj kreativity dítěte. V našem e-shopu (levé menu) naleznete pestrou nabídku hraček, od zahraničních po tuzemské. Především Vám nabízíme netradiční hračky podporující schopnost soustředění u dětí. Samozřejmě u nás naleznete i hračky a stavebnice, na které jste si zvykli a máte je rádi. Prohlédněte si náš webový obchod a objevte zcela nové druhy hraček s detailními popisky, obrázky a videi. Případné dotazy Vám velmi rádi zodpovíme skrze kontaktní stránku.

Pro rodiče Pro mateřské školy
 • Hračky rozvíjí schopnosti a dovednosti dítěte
 • Pěstujte ve svých dětech kreativitu
 • Neobvyklé hry pro děti
 • Bezpečné hračky a hry
 • Učení hrou
 • Hry pro více dětí

3D Puzzle Wrebbit

Skládačky Wedgits

Solární stavebnice

Rozvoj kreativity dítěte

Dětští psychologové jsou zajedno v tom, že pro správný vývoj dítěte je potřeba vytvořit podnětné a různorodé prostředí. Nejlépe toho lze docílit chytře vymyšlenými hračkami, které jsou vytvářeny s cílem rozvíjet dovednosti dítěte. Manipulace s netradičními a novými hračkami příznivě stimuluje jeho vývoj. Právě proto Vám pravidelně přinášíme řadu nových hraček – řadu nových podnětů pro Vaše děti.

Létající Hoverpetz

Proč webový obchod?

Nakupování hraček v e-shopu má mnoho výhod, o něž se s Vámi rádi podělíme. Zejména se jedná o možnost levného sehnání opravdu unikátních hraček. Neboť nemáme takové náklady jako kamenný obchod, můžeme se lépe přizpůsobit Vám! Naleznete zde mnohem větší spektrum hraček než v kterémkoli kamenném obchodě. K informacím se zde dostanete ihned a kdykoliv!

 1. širší nabídka hraček než v kamenných obchodech
 2. levnější hračky a hry
 3. neomezená otevírací doba
 4. rychlá cesta k informacím, které potřebujete
 5. neustálá dostupnost našeho obchodu

Víte, co kupujete?

Běžné e-shopy mají jednu velikou nevýhodu: nevíte, co kupujete. Ale to se Vám u nás nemůže stát! V e-shopu Virteco budete přesně vědět, jak která hračka vypadá a co se s ní dá dělat. Poskytujeme veškeré dostupné informace o prodávaných výrobcích. U řady hraček naleznete k obrazům a ilustračním fotografiím i videa se záznamem, na němž je hračka vidět. Můžete si tak udělat kompletní obrázek o tom, co pořizujete. V případě dalších dotazů ohledně hraček či konkrétních výrobků se nám ozvěte pomocí kontaktních údajů.

Pro rodiče

Rádi byste sehnali hračku, která by Vaši ratolest potěšila? Která by u Vašeho dítěte současně rozvíjela tvořivost? Porozhlédněte se po našem webovém obchodě. Najdete tu širokou škálu hraček vhodných pro šikovné děti. Rozmanitost hraček v bezprostředním okolí Vašeho dítěte spolu s Vaší pozorností blahodárně působí na vývoj jeho psychiky. Umožněte Vašemu potomkovi hrou zlepšovat jak psychické, tak manuální dovednosti.

Stavebnice Light Stax  

Pro mateřské školy

Sháníte levné a přesto zábavné hračky pro děti? Hračky, u kterých se zabaví na dlouhý čas a které přitom stimulují intelektuální růst nejmenších? Prodáváme zahraniční hračky zcela nových a nevšedních druhů! Hračky pro jednotlivce i hračky pro více dětí pro zábavné učení se spolupráci. Kooperace dětí při hrách je důležitým prvkem pro rozvoj jejich sociálního cítění. Umožněte dětem ve Vaší školce kreativní hry podporující jejich zdravý vývoj!

Písek
Kouzelný Písek

Kontakt

Předností dobrého prodejce hraček je starost o jeho zákazníky. Nasloucháme Vašim potřebám a požadavkům a přizpůsobujeme Vám náš sortiment. Rádi byste měli v nabídce Vaši oblíbenou hračku? Chcete se nás zeptat na cokoliv ohledně hraček či organizace e-shopu?

Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, proto se nebojte nám napsat či zavolat. Příslušné informace najdete v kontaktních údajích.

Napište nám