O nás

Od roku 2009 Vám dodáváme rozmanité druhy hraček a her pro děti. 

Prodáváme hračky zaměřené na rozvoj kreativity dítěte. V našem e-shopu naleznete pestrou nabídku hraček, od zahraničních po tuzemské. Především Vám nabízíme netradiční hračky podporující schopnost soustředění u dětí. Samozřejmě u nás naleznete i hračky a stavebnice, na které jste si zvykli a máte je rádi. Prohlédněte si náš webový obchod a objevte zcela nové druhy hraček s detailními popisky, obrázky a videi. Případné dotazy Vám velmi rádi zodpovíme skrze kontaktní stránku.

Firma Virteco s.r.o.  se často účastní výstav s tematikou dětských her a hraček – zjišťujeme tak zájmy dětí a rodičů a řídíme se podle toho.

Víte, co kupujete?

V e-shopu Virteco budete přesně vědět, jak která hračka vypadá a co se s ní dá dělat. Poskytujeme veškeré dostupné informace o prodávaných výrobcích. U řady hraček naleznete k obrazům a ilustračním fotografiím i videa se záznamem, na němž je hračka vidět. Můžete si tak udělat kompletní obrázek o tom, co pořizujete. V případě dalších dotazů ohledně hraček či konkrétních výrobků se nám ozvěte pomocí kontaktních údajů.

Pro rodiče

Rádi byste sehnali hračku, která by Vaši ratolest potěšila? Která by u Vašeho dítěte současně rozvíjela tvořivost? Porozhlédněte se po našem webovém obchodě. Najdete tu širokou škálu hraček vhodných pro šikovné děti. Rozmanitost hraček v bezprostředním okolí Vašeho dítěte spolu s Vaší pozorností blahodárně působí na vývoj jeho psychiky. Umožněte Vašemu potomkovi hrou zlepšovat jak psychické, tak manuální dovednosti.

Pro mateřské školy

Sháníte levné a přesto zábavné hračky pro děti? Hračky, u kterých se zabaví na dlouhý čas a které přitom stimulují intelektuální růst nejmenších? Prodáváme zahraniční hračky zcela nových a nevšedních druhů! Hračky pro jednotlivce i hračky pro více dětí pro zábavné učení se spolupráci. Kooperace dětí při hrách je důležitým prvkem pro rozvoj jejich sociálního cítění. Umožněte dětem ve Vaší školce kreativní hry podporující jejich zdravý vývoj!

Kontakt

Předností dobrého prodejce hraček je starost o jeho zákazníky. Nasloucháme Vašim potřebám a požadavkům a přizpůsobujeme Vám náš sortiment. Rádi byste měli v nabídce Vaši oblíbenou hračku? Chcete se nás zeptat na cokoliv ohledně hraček či organizace e-shopu? Neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Přejeme mnoho příjemných chvil při hraní.

virteco png hracky virteco